wybór koloru

Czy już znalazłeś swój ulubiony kostium maskotki?

Ale kolor nie zgadza się z tobą? Lub nie pasuje do Twojej tożsamości korporacyjnej?

Żaden problem! Ponieważ w Mascott24 działamy zgodnie z mottem: klient jest królem! A jeśli wyobrażacie sobie inną kolorystykę, to nie chcemy tego od was odkładać.

Wszystkie kostiumy maskotki, które są prezentowane na naszych stronach sklepu w określonym schemacie kolorów, możemy pokolorować dla Ciebie w kolorze. Jesteś więc rozpieszczany przez wybór i nie jesteś związany kolorami poszczególnych strojów maskotki na naszych stronach sklepu. Możesz więc po prostu powiedzieć nam swoje preferencje dotyczące kolorów - iw bardzo krótkim czasie otrzymasz indywidualną ofertę, aby zmienić kolor stroju maskotki. Lub wybierz opcję "Zmiana koloru" bezpośrednio tutaj w sklepie.

W większości przypadków nasze stroje z maskotek pasują do gustów firm, klubów i innych osób. Ale tak jak powinieneś zachować wierność linii kolorystycznej w swojej tożsamości korporacyjnej ... a jeśli to oznacza, że ​​potrzebujesz innego koloru dla swojego stroju maskotki, to powinien to być najmniejszy problem!

W razie dalszych pytań chętnie Ci pomożemy!

Kostiumy do wyboru koloru

 Farbwahl Kostüme

 +++ kolory strojów Uwaga +++

Kolory tkanin mogą się różnić w zdjęciach kostiumowych. Wynika to częściowo z wieku fotografii lub różnych kolorów tkanin podczas dostawy / produkcji tkanin.

Niestety przez lata mogą się zmieniać z naszymi producentami tkanin.

(Odpowiednia kolorystyka monitora również może mieć znaczenie !!!)

Niestety, klienci nie mogą dostarczyć tkanin w 100% wierności kolorów dla wentylatorów kolorowych HKS-Pantone, tylko niektóre podstawowe kolory są dostępne w magazynie.

Na życzenie chętnie prześlemy Państwu zdjęcia lub próbki tkanin (za nominalną opłatą) z tkanin przed złożeniem zamówienia.

Po zamówieniu (zakończeniu) reklamacja / wymiana koloru tkaniny nie jest już możliwa !!!

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Ta strona używa plików cookie, aby umożliwić Ci przyjemniejsze surfowanie. "Proszę potwierdzić z ok"