Kostium pluszowy KRASNAL 3 (wypchane Stroje Reklamowe)

173n 3

Ten kostium jest przez profesjonalnych krawców i dlatego jest bardzo dobrej jakości, co sprawia, że sam czuł do właściwego użycia.

Strój :
Urządzone w stonowanym kolorze , maskotka kostium uruchomione świeci w fioletowy, zielony i brązowy dźwięki , twarzy, rąk i stóp są utrzymane w delikatnej tonie brązowym i skórę. Głowa jest przeznaczony do uruchamiania tego kostiumutrochę inny niż pozostałe maskotki . Bo żeby naśladować krasnoluda , jestfioletowy głowy kapelusz reprezentujecap jest po prostu umieszczone na jego głowę i ma otwór patrzeć i oddychać . Jest on zabezpieczony na rzep w górnej części stroju systemem . Shell zielony, który leży jak szlafrok na krasnoluda , a następnie wiąże się sama twarz . Jest jak "sweter " zużyte i połączone z rzepem nasadki , tak , żeszyjka użytkownika nie jest widoczne .
Brązowe spodnie w stroju stanowi drugą część stroju ciała i noszenia jak normalne spodnie.
Dłonie są rękawice , które są noszone jako takie. Są " zniknie " w rękawach z góry , a zatem nie mogą nawet patrzeć na skórze użytkownika . Ostatecznie , stopy są jeszcze . Są to ocieplacze , które są po prostu zatrzymał się własnych butów i zamknięte z tyłu na rzep . Odpowiednio , nośnik wykorzystuje własny obuwia soli , bezkostiumów - na uszkodzenia , na przykład w środowisku zewnętrznym .
 
Typ konstrukcji:
Ze względu na doskonałą i profesjonalną jakość wykonania przez doświadczonych krawców i maszyn przemysłowych jestwysoka jakość kostiumów Oczywiście ! To może i przyznawany jest dopiero obfitego długowieczności jeśli wziąć pod uwagę pakiet i przestrzegaj troskliwych instrukcjami. Między innymi , nie jest na przykład możliwe , aby oczyścić cały strój maskoty w pralce . 30 ° C. Powinno być wybrane gdy wełna delikatny cykl . Głowica (CAP) , nie powinny być czyszczone w pralce , a ręką , gdyż elementy te mogą zawierać od tworzywa sztucznego . NA PRZYKŁAD " sztywny kapelusz" do mimów .
W suszarce nie musi być w tej części kostiumu , należy powstrzymać się ponownie do prasowania , aby nie uszkodzić materiału .
Cały zabawny kostium karzeł zawiera miękka faux tkaniny futra, które obiecuje komfortowe dopasowanie do użytkownika.
Strój był prowadzony wg . Standard bezpieczeństwa CE wykonane . Oznacza to , żewielkość jednostki dostępne , tak , że nośnik z wysokości 1,70 m do 1,90 m będą mieć żadnych problemów podczas noszenia .
 
Zapytaj nas ...
Ty ... lub wyślij nam e-mail , jeśli zmian , takich jak zmiany koloru lub zastosowanie w zainteresowanych logo're . Nasz kompetentny maskotka zespołu pomoże Ci .

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Ta strona używa plików cookie, aby umożliwić Ci przyjemniejsze surfowanie. "Proszę potwierdzić z ok"